Мен оларға: "көп рахмет" деймін!

02.10.2023

Біздің өміріміздегі көптеген оқиғалар жадтан өшіріледі. Бірақ мектеп жылдары ешқашан ұмытылмайды, менің алғашқы мұғалімім Лукьянова Тамара Карловна. Ол маған жақсы адам, жақсы мұғалім болуды үйретті! Мен сіздің студент екенімді мақтан тұтамын!
Менің өмірімде көптеген жақсы мұғалімдер болды: Солдатова А. Е., Гегелева з.м., Мұхаметдинова А. С. осы мұғалімдермен мен студент ретінде өсіп қана қоймай,педагогикалық қызметімді бастадым. Мен оларға: "көп рахмет" деймін!

Таза жүректен мен барлық мұғалімдерге денсаулық, амандық, мықты күш пен керемет көңіл-күй тілеп, еңбегіңіз үшін, шыдамдылығыңыз үшін, әр баладан талант таба білгеніңіз үшін, күш-жігеріңіз үшін, қолдауыңыз үшін көп рахмет айтқым келеді.

Ольга Александровна Сумина